temptext
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Více než 23 let zkušeností

Naše společnost byla založena zkušenými specialisty z oboru autodopravy roku 1998. Tyto zkušenosti rozvíjíme a zdokonalujeme již více než 23 let – jsou pro Vás zárukou spolehlivosti a jistoty, že Vaše zakázky budou realizovány profesionálně, operativně a s maximálním důrazem na péči o Vás jako zákazníka.

Kvalita od A do Z

Vždy jsme se orientovali zejména na maximální kvalitu, komplexnost a flexibilitu služeb.

Jsme si zcela jasně vědomí toho, že autodoprava ani zdaleka neznamená jen „řízení náklaďáku“. Naše služby začínají u individuálního přístupu ke každému zákazníkovi – vždy hledáme řešení, které je pro něj nejvhodnější a nejvýhodnější. Naše dispečerské pracoviště následně zajišťuje operativní a hladký průběh celého procesu zakázky. A důraz samozřejmě klademe i na kvalitu našeho autoparku a zkušenosti našich řidičů.

Spokojení zákazníci

Naším cílem je být pro naše zákazníky otevřeným a solidním partnerem, jehož spolupráce Vám přináší jistotu, že se na nás můžete kdykoliv spolehnout. Jistotu, že v okamžiku, kdy nám předáte zakázku, nemusíte se už o nic dalšího starat, protože vše vyřídíme k Vaší stoprocentní spokojenosti.

Více informací o našich zákaznících naleznete v sekci Reference.